01-26-2021, 12:12 PM
Ja podobnie jak autor tematu – idę, tylko wtedy, kiedy zmusza mnie do tego silny ból lub inne okoliczności. Na tzw. przeglądy nie chodzę
Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to najlepsze postępowanie.
Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to najlepsze postępowanie.

