01-26-2021, 12:12 PM
Wizyta u stomatologa to przeważnie nic miłego. Natomiast nie odczuwam żadnego strachu. Idę na wizytę z nadzieją, że moje problemy z uzębieniem zostaną należycie rozwiązane. Podchodzę do tego w sposób pragmatyczny.

