Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyty u stomatologa
#2
Wizyta u stomatologa to przeważnie nic miłego. Natomiast nie odczuwam żadnego strachu. Idę na wizytę z nadzieją, że moje problemy z uzębieniem zostaną należycie rozwiązane. Podchodzę do tego w sposób pragmatyczny.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wizyty u stomatologa - przez Tili - 01-26-2021, 12:11 PM
RE: Wizyty u stomatologa - przez Plumpad - 01-26-2021, 12:12 PM
RE: Wizyty u stomatologa - przez Ipat - 01-26-2021, 12:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości